Projelendirme

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

3 Boyut Modelleme Projelerinde,

 – Müşteri den proje hakkında gerekli bilgi alınır. İncelendikten sonra teklif gönderilir. ( Teslimat süresi, aşamalar, isteklerin listesi ve fiyat )

– Anlaşma doğrultusunda gönderilen mimari projeye üç boyutlu tasarım hazırlanır.Eskizler ve kamera açıları yollamak ….. modelin doğruluğu kontrol edilir.

– Malzeme kaplamaları atanır ve ön görüntü yollamak … Detaydaki malzemelerin doğruluğu ve rengi gibi şeylerin onaylanması yapılır.

– Ardından dış cephe modelleme ise dış mekanın peyzaji hazırlanarak gerçeğe uygun hale getirilir.

– Ve son olarak kamera ayarları yapılarak yüksek çözünürlüklü render lar alınir. Postproduksiyon ayarları yapılarak ( kontrast, ışık, renk kalitesi vb. ) fotorealistik hale getirilerek hazır edilir.

– Müşteriye gönderilir.

2 Boyut Mimari ve Renkli Projelerde,

 – Etüd çalışması yok ise,projenin yapılacağı yerin imar durumu,plan notları doğrultusunda etüd çalışması hazırlanır.

– Etüd çalışması sonrası müşteri ile bu çalışma üzerinde görüşmeler sağlanır.Proje tasarımında istek ve talepler doğrultusunda düzeltmeler konuşulur.

– Ardından son kez etüd çalışmaları karşılıklı görüşülerek avan projesi hazırlanmaya başlanır.

– Daha sonra avan projedeki eksiklikler giderilerek belediyeye verilecek kesin proje hazırlanır ve teslim edilir.

– Renkli plan ve cephe projeleri için ise;

– Renklendirilmesi yapılacak plan veya cephe çizimi müşteriden temin edilir ve renkli,tefrişli bir şekilde yüksek çözünürlükte hazırlanarak müşteriye teslim edilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”213″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”1600 x 800″][/vc_column][/vc_row]

Write the message

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>